Andský opál

Vyprodáno

Nádherný andský opál, konejšivé růžové barvy a nádherných mateřských energiích, energiích panenky Marie. Bezpodmínečná Láska, pochopení, něha, odpuštění. 

Je to kámen, který působí především na naší čakru srdce, kterou svými krystalovými paprsky hladí, uklidňuje, léčí a pomáhá nám v odpuštění ke všem, které jsme na své cestě potkali... Odpustili také sami sobě a především sobě za všechny vykonané skutky.  

Pomáhá nám v propuštění hlubokých zranění a bolestí, taktéž smutku, který můžeme cítít. Je zde i kód pro odblokování pocitů viny na všech úrovních. Jsme božské zdrojové bytosti s plnými zkušenosti Duše, nic na naší cestě nenese vinu, jen my sami ji můžeme přijmout. 

Naplň se svou sebeláskou po okraj, vnímej sebe jako celistvou duši plnou lásky, bezpodmínečné lásky, nejsilnější energií ve Vesmíru. Lásky, která chápe, lásky, která léčí, lásky, která příjímá a která dává mnoho energie zkrátka tím, že je.

Odhoď iluze o sobě samém a přijmi sebe plně v lásce. Odpusť všem, odpusť sám sobě a raduj se. Raduj se a užij si život na Zemi. 


800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ