Apofylit mistrovský 1 kg

Vyprodáno

Nádherný sbírkový kus mistrovského krystalu bílého Apofylitu, který nese také výjimečný velký záznamový krystal s velmi silnou energií. Tento Apofylit zde přichází především pro toho, kdo pracuje s lidmi nebo přijímá energie a informace, které se mají šířit dál.

Tento krystal má velmi vysoké vibrace, dokáže vás rychle vytáhnout z hmoty a osvobodit se od všech všedních a denních myšlenek a ponořit se tak do tématů, meditací a energií, které k nám nyní proudí.

S krystalem se můžeme napojovat na kroniku Akášu, která nese záznamy všeho, co se kdy stalo. Můžeme informacemi i svým bytím vstupovat do minulosti a našich důležitých inkarnací - Atlantída, Lemurie, Egypt... a otevřít Vědění, na které jsme nyní připraveni. Apofylit předává vhledy a přístup k potřebným informacím, které vedou k posunu. Nalézá konkrétní odpovědi na položené otázky. V akáše jsou také pravděpodobnosti a záznamy předpokládaného vývoje duše, plány, které jsme si určily jako cesty na výběr a toho, co se stane.

Kromě napojení na Kroniku akášu a její mistry, krystal zobrazuje a pomáhá v práci při odstraňuje duševních bloků a negativních vzorců chování.

Pro duchovní práci je také krystalem, který vše zahaluje do vyšších vibrací a tak je vhodný pro veškeré napojování se na jemnohmotný svět.

Všude, kde krystal Apofylitu umístíte, tam zvyšíte vibrace, nejen prostředí, ale také lidí.

2 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ