Apofylit + stilbit

Vyprodáno

Nádherný čistě bílý krystal s Apofylitem, což je krystal velmi vysokých vibrací a účinný vodič energie. Jeho schopnost je to, že pomáhá v napojení na kroniku Akášu, která nese záznamy všeho, co se kdy stalo a pravděpodobnosti a záznamy předpokládaného vývoje duše, toho, co se stane.

Tento sněžný krystal dokáže svou energí znovu uvolnit ,,rozmrazit,, zastavené situaci a schopnosti, které čekají na naše přijetí, ,,vidění,, Pomáhá nám v duchovním očištění a přijetí zkušeností, jenž zažila naše duše. Vybízí nás jít cestou čistého Srdce a pokory. Díky bráně Srdce v napojení se na Vyšší energie je vhodným krystalem pro nacítění se na jemnohmotný svět.

Je krystalem světelných pracovníků, léčitelů a duchovních učitelů, kteří pracují s lidmi a něco předávají. Apofylit předává vhledy a přístup k potřebným informacím, které vedou k posunu. Nalézá konkrétní odpovědi na položené otázky.

Všude, kde krystal Apofylitu umístíte, tam zvyšíte vibrace, nejen prostředí, ale také lidí.

Kromě napojení na Kroniku akášu a její mistry, krystal zobrazuje a pomáhá v práci při odstraňuje duševních bloků a negativních vzorců chování. Nalazuje nás na nové energie, abychom se na věci dívali z nadhledu a abychom věděli, že vše je právě teď v pořádku.

Takovýto velký krystal se hodí na práci jak osobní, tak také s dalšími lidmi, či práci skupinovou, díky delšímu poli vyzařování.

Tento krystal nese velmi vysoké energie, a tak po práci s ním je vhodné se uzemnit. Pokud jej máme v ložnici, je vhodná přítomnost i nějakého ukotvujícího krystalu - např. Záhnědy. 


2 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ