Bílý ametyst

Vyprodáno

Výjimečný krystalický ametyst, který má bílou barvu. Ano skutečně se jedná o ametyst. Ametyst, který má jinak velmi silné fialové paprky a barvy, ametyst, který ale může být i bílý. 

Je to Ojedinělý nádherný kousek, má svoji vlastní osobnost, která je velmi silná, je zde energie být jiný, odlišný, sám sebou, ale zároveň z tohoto krystalu jde vděčnost, krása a určitá duchovní čistota. Z aktivní síly a načerpání, přichází ponoření se do sebe, své osobní moudrosti, naším mikrokosmem, kde je vše obsažené. Kde nemusíme být vidět a hledat, neboť cítíme, že to vše je v nás, je tam a vždy tam bylo. 

Tento krystal je propojený s určitou hvědnou sférou, bílými paprsky. Může být i pro člověka, který vnímá své silové zvíře jako bílé (bílý kůň, lev, had...)

Jeho celoplošná bílá esence přivádí různé druhy a toky světelných energií do jednoho celku, a tak tato drůza na nás může působit na různé části, je to zářič, který svým vysokým světlem v nás prosvětlí vše, co má. Její hladivou energií v nás dokáže otevřít ty nehlubší úrovně sebe sama.

Probudit v nás lepší vnímání s hvězdnou sférou skrze naše fyzické tělo, náš zdroj srdce a našeho vědomí. Upustit veškeré pochybnosti o nás samých, více se chválit a vnímat naši sílu, krásu Duše. Přijímat veškeré formy života, nesoudit, pochopit, BÝT. 

Ametyst má 1,85 kg

2 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ