Celestín krystalická drůza

Vyprodáno

Celestínová drůza s mnoha nádhernými světelnými krystaly vyzařující své energie všemi směry. 

Vysokovibrační a přitom jemný krystal, který je propojený s andělskou říší, jemnohmotnými světelnými sférami a je učitelem moudrosti. Podporuje nás v naších krocích, abychom se vydali za Pravdou, na cestu k duchovnímu osvícení a poznání a především k čistotě našeho Srdce, jako posvátného Zdroje, jenž zná pravdu a rozumí všem jazykům Ves-Míru.

Pokud se tedy chcete naučit komunikovat s bytostmi světla, s anděly, cítit fyzicky jejich přítomnost a pomoc nebo jste sami andělé na Zemi a chcete si rozpomenou na svou andělskou část, tento krystal bude krásným pomocníkem v tomto spojení.

Celestin je i pracovní kámen, jeho světelné paprsky působí na 3. oko a zároveň jemnohmotná propojení i světelný mozek, kde nám pomáhá v otevření se jasnovidění, uzření iluzí nebo při astrálním cestování, je vhodný jako Průvodce, který vás vezme na místa, která jsou s námi propojena.

Je to kámen nesoucí zároveň velmi krásnou energii Klidu, harmonie a lásky. Uklidňuje mysl a celý nervový systém. Zahání obavy, stres a neustálé přemýšlení o věcech, které nemusí ani nastat, uklidňuje agresivní emoce a předává informace, že vše je v pořádku. I když se toho hodně rozjede, vše dává smysl a vše je propojené a někdy toho může být hodně - proces za procesem, vždy nám předává, že je důležité být klidný a ve svém středu. 

Je to jako andělská náruč plná pochopení, klidu, bezpečí teď a tady.

OČISTA: tento krystal doporučujeme očišťovat Světlem nebo vykuřovadly.

Celestín drůza: 3,1 kg

4 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ