celestínové vejce - 2,2 kg

Vyprodáno

Nádherný celestín, který je ve tvaru celestínového vejce s velkými krásnými krystaly, který nám přináší vysokovibrační energie Světla, Propojení a Komunikace.

Celestín je propojený s Jemnohmotnými bytostmi, přichází jako pomocník pro pocítění našich strážných andělů a osobních průvodců a rozvinutí komunikací s nimi, jejich fyzické pocítění.

Všechny odpovědi máme v sobě a každý náš krok nás tyto andělé a průvodci doprovázejí, pomáhají nám na naši cestě každodenním životem, vždy jsou tu pro nás, podávají nám pomocnou ruku, přinášejí nám návrhy na naše další kroky, ochraňují nás, podporují nás v uskutečnění našich snů a cílů.

Žádné sny nejsou moc velké, když si je dokážeme představit. Nedívej se na to, zda už to někdo vykonal před tebou, ale vydej se novou cestou a věř, že všechno zvládneš, neboť my kráčíme s tebou a vše konáme s tebou. Otevři se naší pomoci, prociť tvým srdcem naši přítomnost, slyš naše hlasy.

Jako vejce v sobě kulminuje mnoho energie, tak je vhodné s ním pracovat, pokud chceme zjistit odpovědi na naše otázky. Můžeme jeho paprsky působit na své 3. oko a také 5. čakru propojenou s komunikací. 

Vejce má 2,2 kg 

3 390,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ