Chalcedon surový

Vyprodáno

Nádherný chalcedon je výjimečný tím, že je ve své surové - neleštěné podobě a přitom nese nádhernou a výraznou modrou barvu tohoto úžasného krystalu. 

Je to krystal, který je propojen s vodním elementem a tím je milostivým léčitelem a zobrazovatelem našich emocí, které máme nezpracované, bouřlivé nebo naopak potlačené...

Jako krystal nám pomáhá ukazovat vnitřní nerovnováhu, nezpracované emoce, které mohou být v absolutních hloubkách a galaktických příbězích, které se nyní kolektivně pracovníkům světla otevírají.

Zároveň tak ukazuje a léčí emoce našeho vnitřního dítěte, ty nenaplněné, potlačené, vzdorovité.

Je to krystal, který pomáhá odkrývat náš vnitřní svět a nacházet vhodná slova na vyjádření myšlenek a toho, co skutečně svou podstatou cítíme a možná nedokážeme plně vyjádřit...Je to krystal, který nejen tento svět odkrývá, ale pomáhá nám ho skutečně pochopit. Proč jednáme a reagujeme tak, jak reagujeme. 

Je věky ceněn jako talisman, který dokáže zobrazovat psychické a emocionální útoky, které jsou na tebe vedeny a které ani nemusíš vnímat jako manipulaci nebo pokusy o ni.

Zároveň jeho energie nám pomáhá otevřít a vnímat jemnohmotné energie, jako komunikaci s vyššími vibracemi, telepatii, navnímávání se na krystaly, rostliny, stromy a obecně energie.

Uvolňuje myšlenky a naší mysl a dává prostor pro to, aby mohli promluvit city a naše vyšší Já. 

1,36 kg

5 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ