Kódový Channeling křišťál - 1,2 kg

Vyprodáno

Surové křišťály, kde hlavní krystal je svým poměrem stran channelingovým krystalem - jeho stěny na sobě nesou energetické symboly, kódy a jedná se taky o kódový krystal, který do prostoru předává dané symboly a informace. Jedná se o energetické - informační krystaly. 

Jejich energie je taková ,,pracovní,, je to matný krystal, který je doslova přeplněný informacemi. Je pro ty, kteří přemýšlí nad důležitými věcmi, rádi zkoumají Zemi, historii, Vesmír a podstatu a vývoj, kde skrze krystal mohou dostat dané informace nebo obdržet vize, či signály, které vás povedou odpovědím. 

Jelikož se ale jedná také o channeling krystal, který je především pomocník pro naučení se přijímání a stahování informací (channelig) především pro naše osobní použití a kolektivní úroveň.

Abychom se naučili navnímávat, kdy je nejvhodnější doba pro nás přijímat zprávy, jakou technikou a také co vám brání v tom přijímat zprávy, jestli je to důvěra v to, co přichází, pochybnosti o sobě, svých darech, či bloky z minulosti, zastavení své síly.

Krystal pomáhá tyto energie pochopit a uvolnit, abychom se mohli otevřít Světlu a signálům, které jsou směrem k vám vysílány.

Skrze různé techniky pak se zdokonlovat a více y rychleji tak umět přijímat informace a nepochybovat o tom, co nám chodí, protože zprávy se budou stupňovat na své důležitosti spojené s velkými věcmi.

Pokud do svého života přijímáme channelingový křišťál, říkáme Vesmíru i sami sobě pomyslné ano - jsem připraven. Neboť zde mohou přicházet jak informace o mě samém, co chci vědět a pochopit, ale také pro vyšší dobro a kolektivní Vnímání. Jedná se o službu světlu. 


3 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ