Citrín oboustranný + fantom

Vyprodáno

Zlatý oboustranný krystal Citrínu, který vznikl přírodně v lůně Země, nikoliv lidmi zahříváním... nese navíc vnitřní Fantom, který je propojený s hlubokou modrostí, Zdrojovým vědomím. 

Tento krystal je hodně pracovní. Je zde práce s Sluneční energií a Galaktickým sluncem, ale také pokud krystal budeme držet v rukou před bříškem - solarem svisle, bude nás zarovnávat do našeho střdu, do božské osy a energie v celém našem poli vyrovnávat a posilovat. 

Citrín už jen pohledem je kamenem obrovské síly, slunce, ohně a také naší osobní energie, kterou užíváme jak pro naše fyzikcé konání, tak i veškeré plány, vize, záměry, které cítíme, že máme uskutečnit.

Jít za svými sny. Žít život s vášní.

Citríny jsou propojeny se Slunečními paprsky, galaktickými Sluncem, jenž nám předává nové kódy a energie Vzestupu, které pak přijímáme do našeho pole, mnoho z toho však k nám v plné dávce nesestoupí a tak jsou i citríny naprogramovány tak, aby byly na tuto sféru přímo napojené a jeho paprskem tak mohli příjímat energie, které k nám proudí.

Krystal nese aktivní energii, kterou nás učí vědomě ukládat, zvyšovat a naučit se s energií neplýtvat.

Krystal, pokud jej držíme v ruce, tak jeho energie proudí naším tělem a aktivuje a také zprůchodňuje vše, co je potřeba. Propojuje části těla, jenž mají utovřit nové posilující a pozitivní spoje propojené s naším Posunem.

Přijetí nových energií, které jsou nám všem k dispozici, mnohdy čekají na uvolnění a připravenost fyzických těl, která jsou unavená, neboť mnoho z nás má pocit, že musí něco dělat, místo plného, hodnotného odpočinku, který nám právě pomáhá ve fyzických posunech.

Citríny obecně působí a dávají do harmonie oblast Solaru (3. čarka), která je spojena s našimi emocemi a je centrem síly. Vyjít a konečně udělat změny, rozhodnout se a následovat tyto rozhodnutí, mít tu vůli, vnitřní oheň, vášeň a zápal pro věc. Citrín je také krystalem tvořivosti.

Jeho světelná energie odstraňuje negativitu, smutek a melancholii a nalazuje nás na to, že vše má svůj záměr nebo je pro naše učení a že vše bychom neměli brát až tak vážně, ale v lehkosti a s humorem. 


3 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ