Citrínová špice + portál

Vyprodáno

Zlatavý krystal citrínu, který vznikl přírodně v lůně Země, nikoliv lidmi zahříváním nebo ozařováním, což je většina citrínů na našem trhu. Poznáte předevšém podle ceny, protože pravé citríny jsou poměrně dražší záležitostí.

Citrín už jen pohledem je kamenem obrovské síly, slunce, ohně a také naší osobní energie, kterou užíváme jak pro naše fyzikcé konání, tak i veškeré plány, vize, záměry, které cítíme, že máme uskutečnit.

Jít za svými sny. Žít život s vášní.

Citríny jsou propojeny se Slunečními paprsky, galaktickými Sluncem, jenž nám předává nové kódy a energie Vzestupu, které pak přijímáme do našeho pole, mnoho z toho však k nám v plné dávce nesestoupí a tak jsou i citríny naprogramovány tak, aby byly na tuto sféru přímo napojené a jeho paprskem tak mohli příjímat energie, které k nám proudí.

Krystal nese aktivní energii, kterou nás učí vědomě ukládat, zvyšovat a naučit se s energií neplýtvat.

Krystal, pokud jej držíme v ruce, tak jeho energie proudí naším tělem a aktivuje a také zprůchodňuje vše, co je potřeba. Propojuje části těla, jenž mají utovřit nové posilující a pozitivní spoje propojené s naším Posunem.

Přijetí nových energií, které jsou nám všem k dispozici, mnohdy čekají na uvolnění a připravenost fyzických těl, která jsou unavená, neboť mnoho z nás má pocit, že musí něco dělat, místo plného, hodnotného odpočinku, který nám právě pomáhá ve fyzických posunech.

Citríny obecně působí a dávají do harmonie oblast Solaru (3. čarka), která je spojena s našimi emocemi a je centrem síly. Vyjít a konečně udělat změny, rozhodnout se a následovat tyto rozhodnutí, mít tu vůli, vnitřní oheň, vášeň a zápal pro věc.

Citrín je také krystalem tvořivosti.

Jeho světelná energie odstraňuje negativitu, smutek a melancholii a nalazuje nás na to, že vše má svůj záměr nebo je pro naše učení a že vše bychom neměli brát až tak vážně, ale v lehkosti a s humorem. 

Uvnitř citrínu je také duha, která značí vnitřní portál, jenž je propojený s místy Slunečních bytostí. 

850 g.  9,5 x 8 cm 

4 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ