Delfíní lemurský křišťál + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný surový delfíní Lemurský křišťál, který je zároveň strážcem záznamů. Tento krystal nese vibrační energie, které jsou propojeny s delfíny, velrybami a nádhernými vodními bytostmi, které udržují Vědění a Harmonii na Zemi a propojují se s námi na vyšší úrovni. 

Chtějí nám nyní Vědoměji předávat prastaré moudrosti, vědění a vibrace se kterými pracují a které nesou.

Křišťál je lemurský s jemnou meruňkovou esencí, má vnitřní světelnou sféru, která nese úžasnou hravou a zábavnou energii. Je to jako delfíní matka s malým delfínkem u svého těla, která je trpělivá a s láskou učí a předává vše, co mládě potřebuje. Zároveň mu dává volnost, aby si vytvořil svou individualitu. 

Ač jsou učení a věci, které prožíváme velmi důležité, vždy je potřeba myslet i na zábavu a srandu, abychom vše nebrali tak vážně a neponořili se do vážnosti koloběhu života. Ve všem můžeme vidět Božskou hru, kterou bychom mohli protancovat.

Mnohým z vás je přirozené komunikovat s delfíny, vodními bytostmi, mořskými panami a jinými bytostmi propojenými s oceány, moři a obecně s vodou. 

Pokud vás provázejí Delfíni, Velryby, Mořské pany nebo vnímáte, že sami nesete tuto esenci v sobě, nastal čas vědoměji s těmito bytosti pracovat. Jejich léčivá energie nezná hranice. Delfíní energie je používá jak při meditacích a při sezení s ostatními lidmi, tak jejich zpěv nám dokáže otevřít prastaré moudrosti, kterou nesou. Můžou nás léčit jejich vibračním zpěvem, jsou častými Průvodci žen při porodech, jejich přítomnost pomáhá Novým dětem projít tunelem a bránou života.

Vodní bytosti s tebou chtějí komunikovat a předávat ti zprávy, mnohdy se bude stávat, že tyto zprávy budou chtít projít přes tvé tělo a hrdlo k dalším lidem, aby jsi je vyslovil nahlas, a tak se zbavili veškerých omezení a strachů, které tam můžete mít.

Zároveň je to Lemurský krystal, tato kombinace nese nádherné a velmi silné energie, které jsou propojeny především s Předáním, Věděním, Radostí Života a Léčivými energiemi, Pochopení minulosti a budoucnosti skrze čas Přítomnosti. 

Váha: 0,5 Kg

3 880,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ