Diamantová hadí záhněda

Vyprodáno

Nádherný světelný diamantový hadí krystal, který nese esenci jak křišťálu a jeho univerzálních paprsků, schopností, tak také zářivou esenci záhnědy, která pomáhá v ukotvení diamantových kódů a vysokovibračního Světla. 

Hadi, pro někoho silní společníci šeptají své tajemství a mantry, strážci Prahu, pro druhé obáváné bytosti, které se mohou spojovat s určitým pádem a našeptáváním temné strany (galaktický vývoj). Ať už minulost byla ve spojení s tebou a hady jakákoliv, podívej se do svého nitra a odhal Vyšší Pravdu. Vše má svůj projev, i lidé, další rasy mohou být mírumilované, ale vždy se najde někdo, kdo vybočuje z davu, ale je zde pro druhé, aby je něčemu naučil...

Hadi jsou velkými ochránci a strážci Vyššího Prahu Vědomí. Ukazují nám osobní strach z Vesmírných principů a vyšších energií. To, co si sami ani nemusíme uvědomovat. Pokud máme z hadů strach, čeká nás řešení vlastních hlubin, které se nám odkrývají. 

Pokud je vidíme jako rádce a společníky, pomocníky na naší cestě, nám rovným, můžeme od nich čerpat tajemství spojené s mystiky, alchymisty a mágy. Jsou spojeni s transformací, umí ze sebe svléknout starou kůži, to kým byli a plně se Znovuzrodit. 

I v našem fyzickém těla má hadí energie svůj velký význam, avšak se také projevu těm, kteří jsou na ni připraveni.  

Krystal je pro člověka, který tyto diamantové energie zná nebo o nich už alespoň slyšel, neboť je důležíté právě spolupracovat s tímto krystalem a skrz své tělo tyto diamantové kódy stahovat jak pro sebe, okolí, tak i Planetu ZEMI.

Je take pro toho, koho volají hadi, ať už z obav nebo naopak. 


1 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ