Diamantová Světelná Záhněda

Vyprodáno

Nádherná světelná Záhněda Diamantových kódů a Zrcadlových komor.

Opravdový klenot, jež každým malinkým pootočením krystalu se dostáváme na jiné místo, do jiného prostoru, kde můžeme vnímat vše, co naše duše a Vyšší Já ve Vesmíru Zrcadlí. Krystal nám může odhalit všechny události, které jsme zažili a ty, jež nás ovlivnili. 

Někdy máme pocit zastavení, že věci nejdou tak rychle jak jsme byli zvyklí, že najednou nejsme v takovém nalazení nebo napojní. Vnímáme naše dary, ale ještě se nám neprojevili v přítomnosti. Tento krystal nám pomůže ukázat vše, co jsme již vykonali a jakou cestu jsme prošli, poodhlalí nám jaké kroky máme nyní udělat k naplnění našeho poslání a žití na Zemi. 

Krystal nám ukazuje naši velikost, Světlo a Sílu, kterou máme.


2 100,00 Kč

Z druhé strany nám krystal skrz zrcadla dokáže ukázat i situace, vekterých se stále točíme v kruhu nebo které nechceme vidět, situace, které nás mohou brzdit při projevení našeho pravého potenciálu. 

Tato světelná záhněda a její Vědomí má velmi novou energii, není to starý krystal, do prostoru vysílá a vyzařuje Diamantové kódy. 

Krystal je pro člověka, který tyto energie zná nebo o nich už alespoň slyšel, neboť je důležíté právě spolupracovat s tímto krystalem a skrz své tělo tyto diamantové kódy stahovat jak pro sebe, okolí, tak i Planetu ZEMI. © 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ