Diamantová záhněda Chrámů - 1, 7 kg

Vyprodáno

Mistrovská Záhněda Diamantových Chrámů.

Opravdový klenot, jež je vstupní bránou do mistrovských chrámů, dle naší vibrace, esence a učení se dostáváme na jiná místa, do různách chrámů, které jsou propojené s určitým předáním, otevřením, osobním léčením a transformací - aktivací, určitím učením, určitými mystérii a Mistry, jenž nás vedou, učí a sdílejí s námi. 

Krystal nám odhaluje veškerá zasvěcení, kterými jsme prošli, jak na Zemi, tak ve hvězdných systémech pro pochopení našich úkolů zde na Zemi a osobních darů, jenž mají být ukotveny a projeveny na Zemi. 

Tato světelná záhněda a její silné Vědomí má novou, čistou, diamantovou energii. Svým Vědomím je ukotvená na mnoha dimenzionálních místech, kde vstupem skrze brány je především čistý záměr Srdce a naše osobní vibrace. 

Krystal je vhodný jak na veškerou vysokovibrační osobní práci, tak pro skupinová setkání, terapie, neboť tento krystal je silný diamantový zářic, který vysílá do prostoru světelné diamantové kódy a energie.

Krystal je jako Průvodce a Splečník, krystalový přítel na naší cestě, Spolupráce, kdy se mají potřebné informace, energie a kódy stáhnout skrze tetno krystal do lidského Vědomí a také je ukotvit v Zemi, aby byly k dispozici dalším bytostem žijích na planetě Zemi. 


6 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ