Diamantový křišťál DNA

Vyprodáno

Nádherná čistá křišťálová špička Diamantových kódů a diamanatového světla působící na naše DNA.

Krystalická energie, která nám ukazuje naši velikost, Světlo a Sílu, kterou máme a krystalicky nás převibrovává na diamantové energie našeho fyzického těla.

Křišťál s vysokovibračními energiemi působí na vše, co je v jeho blízké vzdálenosti, vše uvádí do harmonie a vyššího vědění, předává naději, světlo a víru, trpělivost na naší cestě, abychom uskutečnili naše cíle, vize. Rozvibrovává v nás části, které mohou vibrovat na nižší frekvenci, a tím nám i pomáhá vyplavovat zastavené energie, bloky, které se už mají dořešit, vyčistit, pochopit...nádherný ŽIVÝ křišťál má velmi novou energii, není to starý krystal, do prostoru vysílá a vyzařuje Diamantové kódy, kterými můžete navibrovávat i vodu a další energie. (mastičky, sprejíky, krémy)

Křišťál se nemusí čistit, neboť má samoobnovovací, čistící schopnost. Pokud ale ucitíte, můžete jej brát na posvátná místa a propojovat ho s vodou.

Krystal je pro člověka, který diamantové energie zná nebo o nich už alespoň slyšel, neboť je důležíté právě spolupracovat s tímto krystalem a skrz své tělo tyto diamantové kódy stahovat jak pro sebe, okolí, tak i Planetu ZEMI.


1 220,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ