Diamantový lemurský křišťál + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný Lemurský diamantový křišťál, který propojuje mnoho vědění a předání, co se týče planety Země, bytostí inkarnujících se na Zemi a jejich úkoly, které jsou především pro kolektivní úroveň. Je propojený s dalšími krystálky na spodní části krystalu, aby vše bylo společně předáváno a sdíleno, tím podporováno. 

Diamantová světelná těla, očištění, na které jsme připraveni, uvidět pravdou ryzost a krásu, čistotu naší duše a záměrů, jenž jsme sem přišli původcně vykonat. 

Všechny otázky a odpovědi jsou nám nyní k dispozici pro naše pochopení a náš růst. Nastává sdílení informací a osobní a kolektivní převibrování na diamantovou úroveň posvátného těla a Srdce.

Diamantové kódy mistrovského krystalu oživují veškeré části v nás, které jsou připraveny na to se aktivovat, nasytit světlem, přijmout Vědomí a vyzářit je všude do prostoru, kdy se vše pouhou Přítomností Mění.

Energie krystalu je velmi světelná a živá, krystal je jako fontána, která se neustále mění. Tento křišťál dokáží informace, energie a kódy jak stahovat a ukotvovat skrze Vědomí i fyzická těla, tak vykonané práce naopak posílat dál do jiných sfér, neboť vše je s námi propojené.


2 770,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ