Vodní dračí diamantový krystal - 2 kg

Vyprodáno

Nádherná vodní záhněda plná draků, dračích energií, které můžete velmi jasně skrze krystal vnímat. Krystal přichází právě v tento čas. 

Ve vodním krystalu můžete spatřit draky a jejich různé projevy a vířivé energie. Energie, které jsou vzájemně propojené a jsou skrze informaci vodních světů napojené na další dimenzionální sféry a také akášu. Je to krystal, který vznikal poblíž vod miliony let na Madagaskaru, zemi, kde je uchován Kód Ráje na Zemi. 

S krystalem může pracovat ten, kdo má vždy čistotu záměru a nemá strach pracovat se silnými energiemi, ten, kdo je připravený, který se dokáže postavitze sebe, za svou práci, za to co cítí, že má vykonávat.

Být s draky v respektu a harmonii, nezneužívat a zbytečně nevzývat jejich sílu, pokud to v tento čas tak necítím nebo není potřeba. Tento kdo je ctí i jejich čas a klid, tomu se dostane pomoci ve chvílích, kdy ji bude skutečně potřebovat. Přílišné volání odkládní důležitost některých okamžiků.

Zároveň s krystalem jakožto nositelem Vědomí přichází také práce pro ukotvení dračích energií nejen na dračích líniích a práce na posvátných místech...kde dochází znovu v aktivaci nebo narování energetických toků, geometrií místa. 

Je to tedy o propojení dračích energií s člověkem, který je zároveň velmi propojený s vodou a dokáže na naladit na sílu, kterou má voda, jako soubor informací, se kterými může pracovat. Skze vodní esenci je zde napojení se na kroniku Akášu a informace, kterou jsou pro nás teď potřebné. Rozpomínání si na velikost, otevření dalších bran a uzření, čeho všeho jsme součástí, Propojení, které jsme doposud ,,neviděli,,.

Záhněda jako mistrovský krystal je osobním krystalem, tzn. půjčovat je do rukou ostatních jen pokud jsem s tím já a draci v souladu...

Několik týdnů - měsíců se s krystalem budete propojovat na všech úrovní, kde mu to dovolíte, skrze časy a prostory. Bude dokázet k práci s fyzickým tělem, rekalibrací, uvolněním bloků a programů, vzorců, které jsou v jiných než diamantově čistých energií. Právě pro nacítění a uzření ,,skrytých,, sfér, nalazení se na komunikaci a její posilování. 

Poté začíná s krystalem práce, která je už aktivní a může být skrze sny, meditace, nebo vize, které k nám budu přicházet, vždy budeme vnímat, že tyto informace přichází skrze krystal. V poslední fázi dochází ke kompletnímu Spojení.

S tímto krystalem je to cesta, cesta, která je cílem. Je pro toho, kde se má i naučit trpělivosti a nechtít všechno hned, nechtít vlastnit. Neboť ty pravé věci, se prožívají skrze celé naše tělo, naše srdce a prožívají se v přítomnosti a nejdou projít povrchově nebo se uspěchat...

Velký nádherný 2 kilový krystal, který si zalouží své speciální místo...

8 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ