Dračí mořský krystal

Vyprodáno

Nádherná záhněda, která je propojený s Draky, Dračí energií, Dračími liniemi, které se táhnout přes mořský svět.  Linie, které zároveň stráží vodní mořské portály, vstupy do jiných říší a také vnitřní Země. 

V krystalu můžete spatřit draky a jejich různé projevy. Energie, které jsou vzájemně propojené a tvoří jedno vodní společenství, vzájemně vystavují strukturu, která se posiluje a je založená na vzájemnosti. Jakmile jedna brána je zavřená, změní se energie dalších bran, vše funguje v dokonalé synergii.

Mořský ohnivý drak jako Průvodce krystalu, průvodce na vaší cestě ve zvládnutí rozmanitosti živlů vody, její energie, informací, Źivosti a klíčů, které nese a zároveň mistrovství protichůzných živlů a jejich spolupráce. Vodní princip, který pochopil a naučil se pracovat a být i ohněm. 

S krystalem může pracovat ten, kdo má vždy čistotu záměru a nemá strach. Nemá strach postavit se vlastní pravdě, nemá strach následovat své vedení a vše, co je pro něj nachystáno, nebo co si sám naplánoval. Je to jít s oním posvátným ohněm, který v nás dřímá do akce. Být povolán, být vidět. 

Je to projevení energie, zároveň s krystalm také práce pro ukotvení dračích energií pro ty, kteří jsou propojeni s mořem, mořským světěm, kde se cítí jako doma.

Záhněda je osobním krystalem, nikoliv kolektivním, tzn. půjčovat je do rukou ostatních jen pokud jsem s tím já a draci v souladu...


4 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ