Křišťálová lemurská drůza + ukotvující tečky

Vyprodáno

Lemurská křišťálová drůza s čistými nádhernými lemurskými křišťály, které jdou již do citrínové esence a které ještě navíc na sobě nesou černé ukotvující tečky. 

Tato lemurská drůza zastupuje krystalické Vědomí propojené také s Lemurií. 

Jako pracovní krystal je vhodný jak na oltář nebo své místo, kde může svou energii předávat celému prostoru, bytu, domu, kde je umístěn, zároveň ale tento krystal může sloužit jako Průvodce našich osobních projektů, Vědomí, které nám pomáhá udržovat naše vyšší vibrace. Držet a cítit naše osobní pole. 

Být ve své individuální síle, ale zároveň být součástí určité skupiny / projektu. V plném nalazení a souladu s naším Srdcem - Vyšším Já - Zemí - Zdrojem.

Křišťál se hodí jak pro prosvětlení a stahování vysokovibračních energií, tak pak osobní i kolektivní práci pro zrychlené a zesilné účinky. Křišťál je vždy založen na čistých úmyslech, nebude proto zesíleno něco, co není pro nejvyšší Dobro. 

Jedná se o lemurský krystal, kdy obsažené a stáhnuté Vědomí je sdíleno s dalšími mistrovskými krystaly, a tím se posilují tyto informace a energie v kolektivním Vědomí pro společný Posun.

Lemurské křišťály obsahují kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti.

0,777 kg


3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ