Elestial Křišťálová drůza

Vyprodáno

Nádherná křišťálová drůza, jenž má stovky krystalických zakončení po celé ploše krystalu, z něj pak vystupují další větší krystaly a spolu tak tvoří nádherný světelný celek. 

Jejich celoplošná esence přivádí různé druhy a toky světelných energií do jednoho celku, a tak tato drůza na nás může působit mnohými frekvencemi a vibracemi, které prostupují naše různé části, je to takový plnospekrtrální zářič, který svým vysokým světlem v nás prosvětlí vše, co má. 

Krystal vynáší na povrch uložené záznamy, energie a bloky, které mhou být uviděny, odkryty a na které jsme připraveni. Uvidět Pravdu bez našich osobních filtrů a přesvědčení o tom, kde jsme nebo co tady děláme, co jsme dělali. 

Uvidět skutečnou Pravdu a tuto pravdu v této realitě Žít. 


1 600,00 Kč

Tento krystal má nádhernou energii synergie a vývoje. Ukazuje nám různorodost jak ve Světle, tak i velikosti, že nic není oddělené a všechno je jedním dokonalým celkem, menší neznamená slabší nebo nižší, vše zastává svou dokonalou úlohu i funkci. Je to pochopení života, toho, kde právě se nyní nacházím, tím, že každý koná nejlépe jak umí. 

Jsme právě teď na místě, kde máme být, mám kolem sebe lidi, kteří tu mají být, mám práci, kterou v této energii mám mít, ale vše má svůj vývoj a já se vyvíjím každý den, vše přichází v pravý čas, někdy potřebuji čas a klid, ale až pocítím, že jsem připraven, všechno mohu změnit v jeden malý okamžik. 

Vše v životě se neustále vyvíjí, věci zanikají a tím vznikají nové. Vše je se vším propojeno. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ