Záhněda Elestial

Vyprodáno

Unikátní elestiální oboustranná záhněda ve speciálním krystalickém růstu.

Jeho celoplošná aktivní energie, přivádí různé druhy a toky světelných energií do jednoho celku, kde je umí směrovat, rozvádět. Je to taková rozvodna různých energií na různé části naších Já a také částí v našem těle... Je to kámen, který zastupuje více úrovní. 

Krystal vynáší na povrch uložené záznamy, které jsou součástí naší DNA, na které jsme připraveni, odemknout vlastní klíče k uloženému Vědění.  

Může vám ale pomoci odkrýt také energie a bloky, které zatím nevidíte, nebo mátee strach je uvidět. Krystal ale zároveň připravuje i skrze sny ,,půdu,, pro přijetí beze strachu. 

Uvidět Pravdu bez našich osobních filtrů. Uvidět skutečnou Pravdu a tuto pravdu v této realitě Žít.

Tento krystal má nádhernou energii synergie a vývoje. Ukazuje nám různorodost jak ve Světle, i v hloubce, že nic není oddělené a všechno je jedním dokonalým celkem.

Jsme právě teď na místě, kde máme být, mám kolem sebe lidi, kteří tu mají být, mám práci, kterou v této energii mám mít, ale vše má svůj vývoj a já se vyvíjím každý den, vše přichází v pravý čas, někdy potřebuji čas a klid, ale až pocítím, že jsem připraven, všechno mohu změnit..v jeden malý, jediný okamžik..


2 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ