Epidot krystal

Vyprodáno

Nádherný krystal Epidotu, který nás může brát do hloubky našeho srdce.

Je to krystal, který nám bude průvodcem v hlubinách srdce, abychom odemknuli 13té komnaty a energie, které můžeme skrývat sami před sebou. Bolesti, které jsme skrze životy na Zemi mohli prožít a které nám tak dávají ,,ochranu,, tím, že se něčemu uzavřeme, že na něco zapomeneme, ale stále to může být v nás.

Předává respekt a úctu k nám samým, abychom i tento proces nechtěli vyléčit a vyčistit HNED, ale nechali se vést v jemnosti a sebeLásce k tomu, že vše má svůj čas a že některé hluboké rány potřebují naši citlivost a pochopení, aby se mohly do skutečného Jádra otevřít.

Skrze srdce nás energeticky umí uklidnit a uvolnit napětí i v našich pohlavních ústrojích, kde může být skrze toto zranění nějaká bolest nebo stáhnutá energie poznamenaná pocitem viny, zrady.

Pomáhá nám očistit se od všech přesvědčení a zkušeností, zážitků, které jsme prožili a díky kterých se můžeme cítit poskvrnění nebo nést určitou vinu a smutek. Přichází odpuštění sebe samým a očištění se na všech úrovních.

Pomáhá nám v propojení se Zemí, abychom z našeho těla mohli každým výdechem propustit to, co už nám neslouží. Veškeré nahromaděné pocity, zážitky, emoce, které v sobě již nepotřebujeme nést. Až naše buňky se otevřou a propustí veškeré nezdravé informace, aby byly opět připraveny přijmout do sebe Zdrojové informace a Světlo.

0,23 kg

2 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ