Faden křišťál

Vyprodáno

Nádherný čistý vysokovibrační faden křišťál, který je především Propojovatelem a Komunikátorem, také disponuje silnými léčivými účinky.

Je úžasný pomocník pro propojení se s vyššími Já, NadDuší a bytostmi Světla, vyšších dimenzí. Pomáhá nám v rozvoji jasnější intuice a telepatie a vnímání jemnohmotnějšího světa.

Tyto krystaly jsou vhodné pro programování - Do krystalu si můžete naprogramovat to, co je nyní vaše aktuální téma nebo co od krystalu potřebujete, aby vás léčil, pomáhál vám stahovat poslání duše, duchovní jméno nebo vám ukazoval bloky a staré vzorce chování...


1 100,00 Kč

Zároveň ho můžeme použít pro přivolání, pocítění a ulehčení komunikace s naším Dvojplamen, ale také s anděly, Průvodci nebo naší duchovní rodinou. Pomáhá nám ve fyzickém těle pocítit vyšší vibrace a rozpoznat zprávy, které k nám přicházejí, podpořit intuici, vize a vhledy.

Křišťál je velmi silný, světelný a doporučujeme jej nosit při duchovní práci, medatacích, rituálech a v napojeních. Na spánek si křišťál sundáváme z těla, ale můžeme ho nechávat poblíž našeho pole.

Hmotnost: 30 g


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ