Faden Lemurský křišťál + portál

Vyprodáno

Nádherný čistý vysokovibrační faden křišťál z kolumbijských hor, kde se nacházejí jedny z nejúžasnějších křišťálů s vysokým obsahem křemíku, silného krystalického Vědomí. Faden křišťály jsou speciální krystaly, které zosobňují shluk silných krystalů s mnohačetnými ukončeními do sebe, do jednoho Jádra. Navíc hlavní krystal je Lemurský s vnitřním portálem. Toto spojení je opravdu výjimečná, neboť i faden krystaly jsou vzácné.  

Faden krystal je především Propojovatelem a Komunikátorem, také disponuje silnými léčivými účinky a veškerou energetickou práci, neboť zosobňuje světlo a tekoucí energie všemi směry. 

Je úžasný pomocník pro propojení se s vyššími Já, NadDuší a bytostmi Světla, vyšších dimenzí. Pomáhá nám v rozvoji jasnější intuice a telepatie a vnímání jemnohmotnějšího světa.

Tyto krystaly jsou vhodné pro programování - Do krystalu si můžete naprogramovat to, co je nyní vaše aktuální téma nebo co od krystalu potřebujete, aby vás léčil, pomáhal vám stahovat poslání duše nebo vám ukazoval bloky a staré vzorce chování...

Je to superprůvodce na naší cestě s velmi silnou energií, na fotce nelze zachytit tisíce ukončení, jímž křišťál disponuje, je to tekuté zářící světlo jako pulzující hvězda, která je zde pro naši práci. 

Pomáhá nám ve fyzickém těle pocítit vyšší vibrace a rozpoznat zprávy, které k nám přicházejí, podpořit intuici, vize a vhledy a narovnávat veškeré energetické toky. 

Lemurský Křišťál obsahuje vnitřní portál, který září a je aktivní pouze tehdy, když máme dostatečně čisté, či vyšší vibrace, což je pro komunikaci a vstup do portálu, brány určitým ochranným klíčem...

Lemurské krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s Vesmírem, pochopením naší multidimenzionality a otevření se komunikací s bytostmi Světla, vyšších dimenzí, kterých jsme my sami součástí.

Lemurský krystal obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhá ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenout a aktivovat léčitelské schopnosti, jež majitel tohoto krystalu má.

Váha: 429 g

4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ