Fantomová záhněda duhového Srdce

Vyprodáno

Nádherná světelná fantomová záhněda s duhovým srdcem na svém vrcholu. 

Tento úchvatný krystal má nádhernou, láskyplnou, uklidňující energii. Jeho moudrost dává všem na Vědomí, že vývoj neustále pokračuje a pořád se učíme, jsme na cestě, a tak se můžeme úplně povolit, neboť vše je vedeno a je o nás postaráno. 

Mnoho z toho, co zde konáme se již opakuje, je to vývoj na Zemi, který nese mnohá poznání a zkušeností, moudrost kterou máme nyní uchopit do našeho života a jako lidstvo udělat potřebné změny pro náš Vzestup.

Naladit se na Vesmírný řád na nový cyklus Země a být v souladu, v Božském středu, v našem osobním středu, naší síle. Abychom informace nehledali jinde, ale naladili se na tu moudrou studnici v nás a všude kolem nás. 

Stačí se uklidnit, vydechnout a také se hluboce nadechnout, vnímat zprávy, energie, synchronicity, které k nám chodí, aby nám něco předali nebo na něco poukázali. Pravdu máme všichni v sobě a především v našem srdci. 

V krystalu na jeho vrcholu je poté duhové srdce, které energeticky sedí na špičce pyramidálního fantomu a které prozařuje celý krystal, je to právě Zdrojový bod - naše Srdce, které nyní hraje klíčovou roli na veškeré naciťování událostí i Pravdy. 

Krystal je propojený také s pyramidální sférou, která propůjčila a předala určité technologie Zemi i dalším civilizacím. 


3 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ