Fantomová záhněda

Vyprodáno

Majestátný kus tmavé krystalové záhnědy, která v sobě nese více fantomů - duchů krystalu.

Krystal nás zarovnává do Božského střdu, jak osobního, tak nám pomáhá ukotvení a propojení s matkou Zemí, s jejími cykly, a také s nebeským otcem, kosmických řáedm. Díky vnitřním fantomům se dostáváme ke studnici moudrosti, která nám je předávána skrze paprsky krystlu. Dostává se k ní ten, kdo má čisté záměry a touhu svého Srdce v pomoci jak sobě, tak ostatním.

Krystal nás učí vidět Zemi z jiné perspektivy, že i zde je hvězdný život a že Země je součástí Vesmíru. Je zde, abychom se naučili přijímat hmotu, své tělo, systém, řád, vyrovnávat duchovní stránku a běžné fungování, aby jsme měli život v souladu.

Pomáhá nám jít do hloubky sebe sama, uzřít skutečnost, nikoliv vytvořené iluze. Osvobodit se od všeho, co jsme přijali nebo přebrali ale ve skutečnosti tím nejsme.

V této energie se poté zaměřit na věci, projekty, které mám vykonat a potřebné věci uvádět do praxe, do hmoty - energie i projekty DOKONČOVAT. Nezůstat jen u snů a u vizí, plánů.

Krystal a jeho moudrost Fantomů, duchů krystalu přináší informace a energie pro naše napravení, vnitřní nastavení, znovuaktivaci světelné DNA a kódy a klíče k uzdravení nás samých, našich podvědomí a společným konáním také planety Země.

Záhnědy jsou velmi moudré krystaly, jenž v sobě nesou mnoho krásných poznání a předání pro nás. Jsou také dobří ochráni a odkloňují od nás negativní energie druhých lidí, či zobrazení našich negativních vzorců.


2 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ