Heliotrop

Vyprodáno

Nádherný kus Heliotropu, zeleného krystalu, kterým prochází čevená esence. Tento krystal mě zavolal v tomto období, neboť jeho energie má uklidňující účinky, ale zároveň nese sílu díky červené esence. 

Poukazuje na naše vnitřní hluboké obavy, strachy, vztek, netrpělivost, vnitřní agresivitu. Zkrátka emoce, které nás dokáží vyvést z našeho klidu a středu. Může to být také netrpělivost, chtění ega a přílišné zaměření a vysílání energií, které nám sice mohou přinést požadovaný výsledek, ale je to skutečně to, co máme mít? Nebo jsme si jen dokázali, že to funguje.... 

Z druhé strany také ale zobrazuje přílišnou pasivitu nebo přenechávání rozhodnutí druhým, povolení, kde jsme se vzdali našeho TVŮRCOVSTVÍ a konání.

Je to krystal s velkým klidem, které nás dokáže naladit na naše tělo, naši posvátnou KREV, která nese mnoho informací a kódů o nás samých, i celé naši galaktické generaci. Uvádí nás do hloubky sebe sama, kde snáze pocítíme to, co je naše a co je ostatních jako energetické iluze, podvědomé kódy a myšlenky manipulace druhých, jenž jsme mohli přijmout za svou. 

Uvolnit se, uvidět to, co mě vyvádí z mé vnitřní harmonie a proč. Pochopit klíče skrze naše fyzické tělo a naladit se na Zemi, naši matku, která nás chrání a předává nám veškerou výživu vše co potřebujeme k plnému Vyzáření na Zemi skrze naše fyzické tělo. 

700,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ