Hroznový chalcedon

Vyprodáno

Nádherný modro-fialový hroznový chalcedon. Jedná se o vzácnější drahokam a tento je ve sbírkové kvalitě. Má oboustranné aktivní plošky, jedna z nich se doslova třpytí. 

Jedná se o výjimečný kousek určený pro osobní práci, jeho celoplošná energie nám pomáhá především překonat naše hranice. Hranice toho, co nyní máme a toho, co můžeme mít. O co bychom měli žádat, toho, co je pro nás připraveno a co sami můžeme do našeho života magneticky přitáhnout. 

Naše podvědomí však často brzdí energie, které jsou pro všechny k dispozici. Tento krystal vydává napovrch naše vzorcové chování, které nám brání žít život jako velkou oslavu, mít k dispozici vše, co chceme (nejen co potřebujeme) 

V mnoha oblastech se totiž pouze s něčím spokojíme... je to ale to co čem tvá Duše v Tvoření na Zemi touží? 

Hroznový chalcedon má kulatou krystalickou strukturu s mateřskou a velmi hřejivou, uklidňující energií. Mnoho koulí v jednom krystalu - zároveň jako předpoklady toho, že máme na výběr z nekonečných možností, ale kterou si vybereme zrovna my teď a tady a z jakého důvodu? 

Tato energie nám ale zároveň dodává povzbuzení, abychom si důvěřovali a pokračovali dál. Nenechali se strhnout ostatními, kteří jsou po nás zkouškou. Ale chtěli především pro sebe plné naplnění - plodů Hojnosti ve všech oblastech života. 

Výjimečný kousek má 108 g 


3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ