ISIS křišťál + Přírodní esence + akáša záznamy

Vyprodáno

Surový křišťál ISIS, který je zároveň propojený s přírodními zákony, přírodními duchy, strážci lesů, studánek, přírodních bran a portálů, zároveň na sobě tento krystal nese otisky, hologramy a uvnitř jsou i patrné akášické vrstvy, které jsou k dispozici ke čtení. 

Tento křišťál si zažil svoji cestu, jako ukázka, kdy jsou krystaly odebrány ze Země a transport pro ně není snadný... tento kousek přišel o krystaly, které byly kolem něj, ale je až zázrakem, že to, co je podstatné a důležité, co nese strážce zázamů, je zkrátka chráněno a tak tento křišťál byl celý zachován ve své energii, aby doputovat až sem. 

Byl naplněný láskou, znovu aktivovaný a naplněn požehnáním, jakou cestu již vykonal. Proto bych byla ráda, kdyby tento krystal šel tam, kdo miluje krystaly, cítí je srdcem a rád se o ně stará. 

Pro člověka, který miluje přírodu jakékoliv formy, zvířata, lesy, rostliny...a vnímá s nimi určité propojení. Tento krystal může předat více, než je na první pohled zřejmé. Jeho vděčnost a zároveň ochota opravdu pomoci nám na naší cestě je obrovská. Jeho radost, že půkde za někým, kdo ho vnímá, miluje je naplňující cesta, kterou mu můžete dopřát. 

Křišťál vám pak bude pomáhat pochpit zprávy a informace, které jsou propojeny s přírodou, s duchy a strážci, s dévy stromů, i při rostlinných ceremoniiích bude s nadhledem vnímat věci, které vám poté postupně bude předávat. 

V napojení na kroniku akášu pak otevřít určité spisy, jenž budete připraveni uvidět a vyvázat se situací, které vám již neslouží, ale také nahlédnou na krásu a velikost Vaší Duše... 

ISIS krystal zároveň zastupuje vyrovnání mužské a ženské energie, světlo a tma a jejich dokonalý střed... harmonie. 

0,62 kg

2 660,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ