ISIS světelná Záhněda + Fantom

Vyprodáno Krystal týdne

Výjimečná světelná záhněda v posvátném tvaru ISIS s vnitřním fantomem a pyramidální energií.

Krystal prochází mnoha vrstvami, světelné klíče a naše určité uvědomění - frekvence postupně otevírá energetické zámky a brány, které v krystalu můžeme odkrýt a putovat těmito vrstvami a energetickými úrovněmi jak pro naše nové předání a načerpání určitých znalostí, tak také pro naše rozpomenutí a předání - navrácení našich osobních darů, vše v souladu s tím, na co už jsme připraveni. 

Záhněda je propojena s pyramidálními bytostmi a její sférou. To je sféra, kde pracují s pyramidální energií, mají takto stavěná města, své lodě... práci s touto energií pak rozprostřela různě do Vesmíru, vrchní části některých důležitých pyramid pocházejí z jiné sféry a byly zde přemístěny. 

velký krystal má 0,8 kilo

4 500,00 Kč 4 800,00 Kč
Please select variants first

ISIS krystal zde přichází ve své velikosti jako pomocník pro skupinu duší, není to krystal jen pro jednotlivce, je zde pro nás všechny, pro Zemi, má krásný a hluboký příběh plný pestrých zkušeností a vesmírných událostí, který má předávat dál, abychom skrze Vědění ukotvovali informace a rozšiřovali tak naše Vědomí. 

Záhněda je propojená s Mayskými předavateli moudrosti, kteří nesou jak hluboké poznatky z minulosti a propojení s Matkou Zemí, histroií a předky, tak také s hvězdnou sférou, neboť všichni pocházíme z hvězd a mnoho indícií a potřebných informací je právě ve hvězdách ukryto, avšak vše je otevřené. Je to přijetí všeho nového co přichází, jako další pokračovatelé tohoto dokonalého vývoje, pokračovatelé, kteří čerpají jak moudrost z minulosti, tak jsou otevření všemu novému co vlastním konáním zapíšeme do histrorie, co měníme právě nyní napříč časem vzad i vpřed.

Krystal ISIS nám ukazuje, že každý z nás nese důležité schopností, které máme odkrýt, plně poznat SAMI SEBE, Vědomí sebe ukotvit a žít ho v každodenním životě. Jsme zde pro to, abychom naše dary projevili, sdíleli je s ostatními, nenechávali si je pro sebe, objevovali a zkoumali to, co nám bylo dáno a děmito dary pomáhali lidstvu...