ISIS světelná Záhněda + Fantom

Vyprodáno Krystal týdne

Výjimečná světelná záhněda v posvátném tvaru ISIS s vnitřním fantomem a pyramidální energií.

Krystal prochází mnoha vrstvami, světelné klíče a naše určité uvědomění - frekvence postupně otevírá energetické zámky a brány, které v krystalu můžeme odkrýt a putovat těmito vrstvami a energetickými úrovněmi jak pro naše nové předání a načerpání určitých znalostí, tak také pro naše rozpomenutí a předání - navrácení našich osobních darů, vše v souladu s tím, na co už jsme připraveni. 

Záhněda je propojena s pyramidálními bytostmi a její sférou. To je sféra, kde pracují s pyramidální energií, mají takto stavěná města, své lodě... práci s touto energií pak rozprostřela různě do Vesmíru, vrchní části některých důležitých pyramid pocházejí z jiné sféry a byly zde přemístěny. 

velký krystal má 0,8 kilo

4 500,00 Kč 4 800,00 Kč

ISIS krystal zde přichází ve své velikosti jako pomocník pro skupinu duší, není to krystal jen pro jednotlivce, je zde pro nás všechny, pro Zemi, má krásný a hluboký příběh plný pestrých zkušeností a vesmírných událostí, který má předávat dál, abychom skrze Vědění ukotvovali informace a rozšiřovali tak naše Vědomí. 

Záhněda je propojená s Mayskými předavateli moudrosti, kteří nesou jak hluboké poznatky z minulosti a propojení s Matkou Zemí, histroií a předky, tak také s hvězdnou sférou, neboť všichni pocházíme z hvězd a mnoho indícií a potřebných informací je právě ve hvězdách ukryto, avšak vše je otevřené. Je to přijetí všeho nového co přichází, jako další pokračovatelé tohoto dokonalého vývoje, pokračovatelé, kteří čerpají jak moudrost z minulosti, tak jsou otevření všemu novému co vlastním konáním zapíšeme do histrorie, co měníme právě nyní napříč časem vzad i vpřed.

Krystal ISIS nám ukazuje, že každý z nás nese důležité schopností, které máme odkrýt, plně poznat SAMI SEBE, Vědomí sebe ukotvit a žít ho v každodenním životě. Jsme zde pro to, abychom naše dary projevili, sdíleli je s ostatními, nenechávali si je pro sebe, objevovali a zkoumali to, co nám bylo dáno a děmito dary pomáhali lidstvu...

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ