Dokonalý surový, přírodní citrín jako Sluneční Katedrála s vnitřním hologram a prostupujícím černým turmalínem, navíc jako Lemurský krystal a strážce záznamů, který má 1,7 kg.
Tato kombinace je tak silná až bere dech. Na takovýto krystal můžeme čekat celý náš život, neboť najít takto nádherný a silný kousek má svůj dokonalý čas - načasování. Tak i tento krystal se chce ukázat v tuto dobu a najít člověka, jenž s ním může vykonávat své poslání a naplnit tak přání své duše, ale také naplnit cestu tohoto výjimečného krystalu.
Citrínová katedrála přesahuje časy i dimenze, jeho zlaté Světlo prochází a protíná veškeré časy a prostory, dimenze v přímém napojení na Zdroj a naše Galaktické centrální Slunce. Jejich energie ukotvená ve Slunečních chrámech, tak jako jeden z nich ještě byl na Zemi právě v Lemurii, které mají svůj specifický význam pro spuštění určitých toků energií a informací, které kolektivně v lidech spouští určitou vlnu, která působí na spínače v našich tělech. Spínače pro otevření se energiím, na které jsme připraveni.
Mnoho o tomto krystalu nemohu sdílet, neboť v oné nekonečnosti a nalazení se na tohoto mistra dochází slova. Velice důležitým aspektem však v tomto krystalu je přenost informací v jejich čisté a zdrojové podobě z centrálního Galaktického Slunce k nám na Zemi, skrze veškeré pásma iluzí, či ,,schválného,, odklonění těchto energií Vzestupu.
Vnitřní zářící hologram je aktivní a už nyní, když byl u nás očištěný a aktivovaný, tak velmi předává a vysílá i obrovskou radost, kterou tudíž krystal také nese. Jako by chtěl předat veškeré informace a energie a byl si Vědom oné důležitosti, ale zároveň spouští takové energie Radosti, až smějící se dětské energie, že nás okamžitě dokáže rozesmát a pozvednout z oné vážnosti do lehkosti. Je to kus Slunce, kterým se můžete naplňovat a rozzářit tak svůj život a veškeré emoce, které vám mohou vyvstat.
Vracím se k hologramům pro větší pochopení. Hologramy, jako soubory obrazů, (jako když pozorujete více filmů zároveň), který k vám zároveň přináší soubor zvuků, kódů, energií, vibrací a také barev, ze kterého můžeme vidět právě onen celistvý obraz - film doprovázený právě o všechny tyto další jevy, a tak si lépe vyložit danou situace nebo něco jasně a přesněji pochopit.
Hologramy se navíc přizpůsobují osobním darům a vnímáním, krystal si sám nacítí, jaká složka je pro nás pro přijetí a pochopení nejpřijatelnější. Hologramy můžeme vnímat jak v meditaci, nalazení, skrze sny, tak se snaží vše předávat přirozeně - např. při vysávání, uklízení, kdy děláme sice běžné činnosti, ale odsouváme bokem náš racionální mozek.
Navíc tento hologram pracuje i pokud spíme nebo meditujeme, tak dokážeme více informací a vjemů přijmout naším Srdcem, ukotvit je do našeho pole a film s informacemi si pustit ve chvíli, kdy na to budeme energeticky připraveni.
S krystal po zlatém slunečním paprsku se mohu vydat do Slunečních chrámů, kde budu přivítán, setkám se s bytostmi, jenž velmi dobře znám a rozpomenu si na práci se slunečními - zlatými kódy a mohu je tak více přijmout a pracovat s nimi v běžném fyzickém životě. V chrámech dochází i setkání pro kolektivní spuštění určitých Vzestupných energiích na Zemi.
Tzn. že tento krystal bude pulzovat a vysílat skrze své pole i energie, které mají šířit se prostorem na kilometry, kde bude krystal ukotven, otisknout tyto energie do krystalové mřížky Země a snímat pásma iluzí a zastavení, jenž obklopují naše Slunce.
Katedrálový citrín je navíc Lemurským krystalem a nese a obsahuje tak veškeré informace, které jsou propojeny s Lemurií.