Katedralový Citrín + fantom - 2 kg

Vyprodáno

Další výjimečný krystalický kousek přírodního katedrálového citrínu, unikátního krystalu. Je to citrínový krystalický Zdroj v napojení na centrální galaktické Slunce a stahování přímých informací přímo ze Slunce a pak mohou být krystalem vysílány do pole a našich fyzických těl.

Přírodních citrínů je velmi málo, tento kousek vznikl přírodně v lůně Země, nikoliv lidmi zahříváním nebo ozařováním, tak jako většina citrínů na celosvětovém trhu, dá se to poznat i podle nákupní ceny.

Citrín zastupuje svými paprsky propojení s galaktickým Sluncem a slunečními kódy, kdy krystal svým světlem může stáhnout plný potenciál čistých kódů a energií putující z centrálního Slunce k nám na Zemi. Kolem Země je mnoho energetických štítů nedorazí k nám úplně v čisté formě to, co by mělo. Proto se začali objevovat tyto katedrálové citríny, které paprsky skrze vyšší světelné katedrály spouští přes toto krystalické Vědomí potřebnou sílu Světla a kódů pro naše rozpomenutí, probuzení Vědomí.

Takovéto velké kusy citrínu jsem propojeny s opravdovým přijetím naší cesty a poslání, které má vždy vyšší smysl, než jsme sami schopni vidět nebo připustit. Tyto krystaly se dostávají lidem do rukou, jenž mají čisté úmysly a ve svém srdci cítí krystalický plamen a touhu něco změnit... avšak druhým nic nenutit a neovlivňovat.

Je zde jako ukazatel toho, že jsme připraveni přijmout naší sílu, ukotvovat ji a používat ji s otevřeným Vědomím a Srdcem, bez chtíče a ega, v bezpodmínečnosti pro nejvyšší dobro Celku - vyššího Záměru...

Tento krystal je také pulzujícím světlem v napojení na Zemské krystaly, které budou narovnávat a napravovat linie oblasti, měst a krajin, kde je krystal ukotven.

Tento kousek může být součástí krajinného léčení, léčení a narovnání kódů Lidství a práci s osobní silou, sejmutí pocitů viny a zbavení se strachu vstoupení do vlastní MOCI, síly, a tím zahrnovat veškeré kódy i podvědomé vzorce, které tam s těmito tématy můžeme nést pro vysvobození se z energie, která toto naše Vnímání Tvoří.

Citrín má zemský přesah, díky propojený s Galaktickým Sluncem jsou v čistotě přijímány nezkreslené a nezastiněné informace, které mohou být jak pro kolektivní informace, ale také osobním komunikátorem se Slunečními bytostmi, průvodci Vzestupných kódů.

Citrín je katedrálový a jeho spodní špice nese vnitřní fantom napojený na zemsko-galatické informace předávané skrze Moudrost Vědomí. 

Můžete vnímat jeho unikátní barvu, kde z nádherné zlaté, žluté přechází i do záhnědy, jenž pomáhá energie a informace skutečně ukotvovat ve fyzické úrovni. 

Tento kousek je pro toho, kdo již s krystaly pracuje..


14 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ