Kódový surový křišťál

Vyprodáno

Krásný surový světelný křišťál, jenže na každé straně krystalu zastupuje a předává jinou energii, má na sobě jiné kódy, které z krystalu vystupují a šíří se kolem něj prostorem. 

Křišťál na sobě nese mnoho hieroglyfů, symbolů, a kódů, které jsou v krystalu ukotveny a které jsou krystalickými paprsky předávány jak do prostoru, tak také působí na naše fyzické tělo. Jsou to jako soubory energií, které námi mohou procházet a přizpůsobovat (připravovat) nás na určité přijetí energií.

Nesou také aktivační kódy, které působí na světelný mozek, který pak spouští v příznivý čas určité transformační - aktivační, či čistící procesy. Někdy je potřeba něco silného pustit, vyjmout, abychom se mohli s tím novým učením, novými informacemi zcela přeskládat, změnit své dosavadní nastavení na nové energie a principy.

Křišťál miluje světlo a slunce, neboť právě skrze Slunce je schopný pro nás přijímat nové, aktuální kódy. Zároveň jej ale také můžete položit do sněhu, neboť vodní informace dokáže krystal znovu-zregenerovat. 

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s ními propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak co nám bude ukazovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat. 

Křišťál má také plošku, na kterou ho můžeme postavit, aby špice mohla mířit do nebes...

1 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ