Křišťál bílého tygra - osobní

Vyprodáno

Krásná křišťálová špice, jenž v sobě nese esenci Bílého Tygra, který je propojený s vůlí konat, s čistou silou, mocí, cílevědomostí. 

Tygr si je vědom, jak velkou má sílu, nebojí se projevit a na svou sílu je pyšný, nikdy ze situací, které cítí neustupuje a za žádných okolností nemá strach.  

Bílý tygři jsou posvátní strážci a ochránci, kteří hlídají mnoho bran do jiných sfér...tak i u člověka, který je vnímá jako své silové nebo totemové zvíře, tygři představují velkou moc a sílu, násobení energie a také ochranu. 

Ukazuje nám naši sílu, abychom si ji vážili a uměli ji v potřebných situacích ukázat - bez ega, ale v čistotě našich záměrů a úmyslů. Mít klidnou mysl, otevřené srdce, ale chuť konat a posouvat se dál, jít za svými sny, rozjet nové projekty, sdílet své vize a ukázat se světu. 


1 900,00 Kč

Je to zároveň osobní křišťál a ten nese univerzální a širokospektrální energie, můžeme jimi přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, přenašek energie a informace, naopak pak vysílat své záměry a přání, aktivovat místa na těle i v přírodě, dodat jim energie a také léčit jeho paprskem...dá se použít na vše, co vaše srdce pocítí.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ