Křišťál do ruky - léčitel

Vyprodáno

Křišťál svým hladkým tvarem je uzpůsobený pro osobní práci se světelnými krystalickými paprsky, oboustranně ukončený krystal, který můžeme přikládat na různé části - energetické body na těle, ale také jej stačí držet v rukou při meditaci nebo sním spát přes noc, kde na nás může působit především v době, kdy jsme schopni se plně uvolnit, otevřít a tím pustit to, co již nepotřebujeme.

Narovnává a dává do souladu naše jemnohmotná těla, ty nejjemnější spojení, které potřebují posílit v Nových energiích, vytvořit nové pozitivní spoje, vzorce, jenž utváření nyní naší Přítomnost. 

Samozřejmě jej můžeme používat na cokoliv, co ucítí naše srdce. Je zde především pro ty, kdo upřednostňují kontaktní krystal, než ostré špice, či jiné tvary :) 

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významné jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

0,45 kg

 

1 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ