Křišťál surový + duch krystalu - kódy

Vyprodáno

Surový kódový křišťál, jenž na svém těle nese kódy a otisky pro čtení a vysílání do prostoru, zároveň v sobě tento krystal nese jemnou vláknitou síť jako soubor energií Vědomí ducha krystalu. Který je takovým průvodcem pro snadnější komunikaci a práci s krystaly, která může být s krystalem naplněna. 

Křišťál na sobě nese energie, které chtějí být krystalickými paprsky předávány jak do prostoru, tak také působí na naše fyzické tělo. Jsou to jako soubory energií, které námi mohou procházet a přizpůsobovat (připravovat) nás na určité přijetí energií nebo naopak na naši rekalibraci. 

Nesou take aktivační kódy, které působí na světelný mozek, který pak spouští v příznivý čas určité transformační - aktivační, či čistící procesy.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s ními propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak co nám bude ukozovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat.

Tento krystal se hodí k osobní práci, nemusíme jej držet v ruce, stačí, když bude poblíž našeho pole, kde se nejčastěji pohybujeme nebo pak večer vedle postele. 

0,35 kg 

1 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ