Křišťál Duhového Srdce + spirály časů

Vyprodáno

Krystal spojovatel času s duhovým srdcem. Velmi hluboký krystal zde příchází jako další člen Vědomé rodiny. 

V krystalu můžete vnímat majestátného orla, jenž sedí na vrcholu krystalové pyramidy, jenže vysílá paprsek, který míří do nebes, a zrcadlově pak další pyramida, jenže míří do Země a společně tak vytváří kosočtverec, kde je uprostřed Božské oko a to vše letí na křídlech stříbrné Labutě a vše přes celou plochu doplňuje spirála...

Spirála, jenž nás vede časem do minulosti ke kořenům a inkarnacím prožitých v lidských tělech, nachází stopu minulosti, kde máme hluboké zranění, bolest, smutek, šok a strach.. kde máme změnit realitu a přespat zápisy v naší DNA a buněčné paměti, aby vše mohlo být v přítomnosti vyléčeno a odpuštěno. 

Spirála, která nás také vede nahoru, k procítění naší Zdrojové esence, do našich plánů duše a zánamů, jenž zde jako Vyšší Já na Zemi chceme vykonat. Odkrytí našich darů a přijetí a porozumnění našeho nejvyššího potenciálu v přítomnosti, předání radostných okamžiků a Velkolepých zázraků, které na nás čekají.


6 000,00 Kč

Zároveň nám pomůže pochopit naše paralelní životy, které se mohou propojovat s naší realitou a v tom nám trošku dělat nepořádek, neboť mnoho toho, co bylo oddělené jinou paralelní realitou, bylo pomícháno. Zároveň je zde možné uvědomnění a síla předání toho, co neseme v těchto realitách, jako sdílení schopností a darů, které jsou nám právě teď od nás samých k dispozici.

Toto pochopení otevírá Vědomí a opět nás rozšiřuje do té velikosti Vesmíru, která je nekonečná...

Je to krystal, jenž je ukovený ve svém středě, propojený se srdcem Matky Země i srdcem Vesmíru.

Krystal má 1,7 kilo.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ