Křišťál galaktického ukotvení + rutil

Vyprodáno

Nádherný křišťál plný sfér, energií, klíčů a prostorů, který v sobě nese napojení a propojení určitých galaktických sfér a přichází jako přenašeč informací a zpráv k ukotvení a stáhnutí, prožití GALAKTICKÉHO VĚDOMÍ skrze naše fyzické tělo. 

Je to krystal, který je pokaždé, když jej vezmete do ruky jiný. Vždy dle vaší aktuální energie a vibrace vám předává přesně to, co jste v tu chvíli schopni vnímat, v této době toho jede velmi mnoho a vše je potřeba pochopit nebo ukotvit do běžného života, aby to nezůstalo mimo naši oblast nebo jen v astrální rovině. 

Když do křišťálu nahlížíme, můžeme v něm vnímat určité prostory, světelné sféry, která každá něco zastupuje a nese sfé předání pro nás. 

V křišťálu můžeme vnímáme onu velkou velkolepost a neohraničenost Všeho co Jest a to je také energie, kterou nám chce křišťál předat. Naši velikost, neohraničenost, propojenost se Vším, jako součást Zdroje a sami jako Tvůrci na Zemi.

Pomáhá nám v přijetí našeho fyzického těla a práci s ním, se světelnými těly, abychom se v něm cítili příjemně a naopak posilovalo něše Vědomí a ducha, aby vše pracovalo pro nás a náš RŮST. 

Abychom byli v souladu se Zemskou energií a také tou kosmickou, kdy my stojíme uprostřed v harmonii ve středu Božské osy, kde děje se Vše, co mi sami dovolíme a čemu se otevřeme... 

Křišťál je z Madagaskaru a vyrůstal poblíž vody, kterou i krystal určitou část života nesl v sobě.. 

V krystalu je také Rutil, neboli Amorovy šípy, Venušiny vlasy. Tato kombinace posiluje a ještě více násobí světlo a energii bezpodmínečné Lásky, otevření a důvěry ve Zdroj a všechny jeho projevy...

2 770,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ