Křišťál - hematit koule

Vyprodáno

Křišťálový koule s červeným Hematitem pro práci s naší aktivní energií, fyzickým tělem a posvátnou krví.

Mnoho z vás může znát hematit černé, kovové barvy, ale právě tato červenohnědá barva dala název tomuto drahému kameni z řeckého slova Haema, neboli krev.

Jak už název napovídá je to kámen tekoucí energie, živoucí síly, vitality a nás učí pracovat s touto životadárnou energií a uchovávat ji k sobě. Je velkým pomocníkem v obdobích smutku, samoty, silných vyčerpáních, depresích až kolapsu, kde nám pomáhá energeticky povstat a znovu v sobě tuto sílu aktivovat.

Učí nás také harmonii mezi přijímáním a dáváním, neboť i toto je vše energie, jak s ní tedy umíme Vědomě pracovat? To, že pomáháme ostatním, z nás nedělá lepší lidi, někdy naopak bereme Duši mocnou zkušenost, že jim věříme, že to dokážou sami.

Vše by mělo být v harmonii a nechat si také pomoci, energii si nechávat pro sebe, neboť od nás vše začíná. Až budu naplněný a silný, pak mohu pomoci ostatním.

Krev je posvátná energetická složka, jenž udává to, kým jsme. Naši krví proudí miliony informací, energií a kódů, jenž mají větší význam, než si sami umíme představit...

0,46 kg 

1 380,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ