Křišťál ISIS + Kristovské Vědomí + Spojovatel času

Vyprodáno

Výjimečný krystalický kousek, kde dva krystaly vstupují do sebe a propojují se. Křišťál ISIS, který je zároveň jako spojovatel času s budoucností a plány Duše a druhý DOW křišťál, krystal Kristovského Vědomí, kdy dospěl do své dokonalé formy krystalu s poměrem stěn 7x3 a 3x3.

Jedná se o velm silnou kombinaci, která má ale velmi harmonické účinky, jde o takovou krystalickou rodinku, na jejich spodu je ještě malinký křišťál, který je také spojovatelem času. Esence rovnováhy mužského a ženského principu, propojení, pochopení, respekt, spolupráce, tvoření a sdílené Vědomí společného růstu. 

Nová tvorba, nová spolupráce. 

Odkrývá nám v našem životě situace, kdy se máme naučit reagovat nově, v nových energiích v souladu s naší esencí. Je to harmonie uvnitř nás, která se pak projevuje a učí jako harmonie k dalším lidem. 


Krystaly jsou plné Lásky a pochopení. Nalazue na naší podstatu a osobní dary, které neseme, přijetí nových energií a informací do našich fyzických těl, buněk, až do genových klíčů a úrovně DNA.

Jsou to energie, které v sobě máme ukotvené a mají být projevené v našem životě, bez posuzování, hodnocení, vidění cesty života především naším otevřeným Srdcem...


Daný spojovatel času s Budoucností, možnými předpoklady toho, co jsme si jako Duše naplánovali a kam máme směřovat. A pokud jsem na křižovatce nebo váhám, nahlídnout po línii času na události a body, které s mojí duší rezonují v pozitivním směru, a tím bych je měl nsledovat...

1 770,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ