Křišťál Katedrála laserového světla

Vyprodáno

Nádherný prastarý laserový křišťál, který je nositelem moudrosti a zároveň ač nevypadá je to katedrálový krystal, kde je mnoho malých ukončení i v základu krystalu. 

Křišťál je nenápadný, ale nese velmi silné energie a také hlubokou modrost Země i Vesmíru. Čím víc tento krystal užíváme, tím se stává silnějším.

Laserové krystaly vypadají nenápadně, aby se dostaly do rukou těm, kteří jsou povolaní a poznají je. Koncentrují v sobě obrovské množství energie a dokáží vyslat velmi silný laserový paprsek. Proto tento krystal je vhodný pro někoho, kdo s krystaly už pracuje, nebo si rozpomíná na to, že už s krystaly pracoval.

Laserový křišťál můžete použít jako léčitelský nástroj, uvolňovat s ním z našeho pole veškeré energetické šňůry, které máme k určitým ,,nezdravým,, věcem, ale také partnerské šňůry s osobami, se kterými jsme se sexuálně sdíleli.

Zobrazuje nám přebírání cizích energií a naše ztotožnění s věcmi, či programy, které jsou od druhých lidí, ale my je přijímáme do svého pole, a tím pádem za své. Krystal od nás dokáže odklonit tyto ,,cizí,, energie, abychom skutečně pocítili sami sebe a to jak věci máme.

Je to osobní energie, která je zároveň ale propojená v nekonečnosti MY jsme a vyzáření do jednoho jediného paprsku. 


1 490,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ