Lemurský křišťál strážce záznamů + katedrála

Vyprodáno

Lemurský surový dvojkřišťál jako krystalické Jádro, které je strážce záznamů a druhý krystal vysílací špice roste do katedrály, která je propojená s energií krystalových chrámů - katedrál, kde dochází především k předávání moudrosti, k zasvěcením, zkouškám, hlubokým předáním, osobním zasvěcením, rozpomínám.

Lemurský Křišťál je mistrovským krystalem, který v sobě obsahuje mnoho kódů, energií a veškeré světelné paprsky, se kterými můžeme pracovat. Lemurské křišťály obsahují kódy a klíče pro léčení, potřebné informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy a jako v tom všem hrajeme úlohu. Pomáhají nám ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla pochopena a opět projevena v naší přítomnosti, propojila s tím Novým, co zde žijeme a vzniklo tak úplně Nové spojení, Nové energie. Dávná moudrost v propojení s Přítomností Nové Doby. 

Většinou jsou krystalové chrámy propojené s uchováním určité specifické energie a také Věděním jako takovým. 

Krystal kolem sebe rozprostírá světlo, kde můžeme snáze zvýšit své vibrace a propojit se s krystalickým chrámem, do kterého můžeme vstupovat a zde přijímat, načerpávat, vzdělávat se, hledat odpovědi nejen na mé osobní otázky, ale otázky MnohoVesmíru. 

Ukotvovat své poslání svou esenci na Zemi a nechat se otevírat, přijímat na všech úrovních. Pochopit sám sebe skrze galaktické Vědomí.

Krystalové chrámy k nám nepřicházejí náhodou, jsou to mistři, kteří po nás chtějí, abychom pak Vědění, které k nám přijde, sdíleli s ostatními jakoukoliv formou, ale nic si nenechávali pro sebe. Tuto samotnou cestu vlastního Vzestupu si již prošlo mnoho z nás. Nyní jdeme společně.

Tak jako ostatní lemurské mistrovské krystaly spolu vzájemně komunikují a jsou propojeny, obsahují kódy a klíče pro léčení, potřebné informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy a jakou v tom všem hrajeme úlohu. Pomáhají nám ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla pochopena a opět projevena v naší přítomnosti.

1,6 kg

5 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ