Křišťál Kristovského Vědomí

Vyprodáno

Nenápadný surový křišťál, který je zářičem Kristovského Vědomí a Kristovských energií. Krystal dospěl do své dokonalé formy krystalu s poměrem stěn 7x3 a 3x3.

V první fázi dochází k načtení a propojení s krystalem a poté spojením skrze sny, než nastoupí vědomá práce. Je zde i načtení nás samých, kde máme ještě bloky v určitém otevření a přejetí vyšších energií, komunikace.

Tento krystal je krystalem osobním, vyzařuje především duchovní vibrace a nalazuje nás na naší podstatu a osobní dary, které neseme, přijetí naší síly a nových energií a informací do našich fyzických těl, až do úrovně DNA.

Křišťál je krystalem osobním, propojí se s námi na všech úrovních a můžeme s ním jak přijímat a stahovat potřebné informace, tak se s ním nalazovat na naše poslání, vedení, odpovědi na naše otázky. Být tím vším, co cítíme, nebýt oddělení.

Krystal je Průvodce, pomocník a rádce na této cestě, jako dobrý přítel, který je zde pro tebe jako osobní krystal. Nese na sobě i kódy a symboly, které budou vyzařovat do prostoru. 


900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ