Křišťál Lemurský fantom Léčitel

Vyprodáno

Nádherný lemurský křišťál jako surový krystal léčitel, nesoucí velmi hluboké energie s vnitřními pyramidálními zelenými fantomy. 

Tento křišťál je zde především jako léčitel k práci a řešení vzniklých bodů, kde se staly nějaké bloky, fyzické problémy, jejich počátek, abychom věci pochopili, odpustili a mohli se tak po tomto přijetí otevřít uzdravení těla. Může nám pomáhat tyto situace odkrývat i u ostatních, pokud jsou s tím jejich Duše v souladu, a tím pomáhat i na jiných, než Vědomých úrovních.

Krystal bude vysílat své informace, ale zároveň energie k ostatním, kterým pomáháme, aby se mohli narovnávat do své podstaty, posvátné geometrie fyzického těla v souladu s dalšími našimi těly. Aby si načetli správný otisk a mohli se tak podle něj přeuspořádat...

Krystalická proměna skrze naše fyzické tělo, v propojení s úrovni DNA.

Krystal léčitel nás také otevírá léčení těch nejhlubších energiích v nás, propuštění bolesti, smutku, nenaplnění, samoty vzniklé jak na Zemi, které mohou být propojeny s určitým zacyklením, tak galaktickým mimo ni.

Zelená esence nás prostupuje a velmi uklidňuje, nalazuje na to, že je všechno v pořádku a že pokud opravdu chceme, věci se změní, vyléčení je možné. Sebevědomí, pochopení situace a přijetí naší síly, přijetí Víry.

Krystal v sobě nese vše, co normální křišťály, které jsou nositeli nádherných univerzálních schopností, se kterými můžeme jakkoliv pracovat. Přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, naopak pak vysílat, aktivovat, léčit jeho paprskem.

Křišťál fantomový léčil má 0,7 kg


3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ