Křišťál lemurský + kódový + channeling + Portál - 4,2 kg

Vyprodáno

Silné krystalové jádro, které mé 4,2 kg, majestátný kus, který je svým poměrem stran channelingovým krystalem, ve svém středu pak obsahuje portál a na svých plochách krystalu se střídají jak přímky lemurského krystalu, tak další stěny na sobě nesou energetické symboly, kódy a jedná se taky o kódový krystal. 

Je to velký kus krystalického jádra, který může být jako hlavním krystalem pro nás a náš domov, naši cestu, jako jádro a databanka, jenž bude v sobě obsahovat propojení s veškerými našimi dalšími krystaly. Jak s osobními, které můžeme různě nosit u sebe nebo na krku, tak s dalšími mistrovskými. Všechny nesou své specifické energie, ale jsou tady pro nás. Tento krystal i na dálku bude stahovat vše, co zažíváte v každodenním životě, kde se vám daří zůstávat ve svých vibrací, co vás naopak vyvádí ze středu a pak co vás posiluje, aktivuje, aby vše mohlo být předáno i ostatním kamenům. 

Je to zároveň jako channeling databanka pro nacítění se celé vaší podstaty. Kde až vy sami můžete obsáhnout své Vědomí, kde se dokážete rozprostřít a být tam součástí, co vše je s vámi propojené, kým ve své velikosti v časech a prostorech JSTE. Zároveň vás linií bude brát a rozšiřovat obzory vašeho Já jsem, kde jste se třeba ještě nedostali, co jste u sebe ještě nepocítili..  

S krystalem načítání vaší podstaty bude trvat několik týdnů, měsíců? Vše podle vaší esence a zároveň tempa, které vám je příjemné a v souladu i ostatními kolem vám ( rodina ) apod. 

V krystalu je ukotvený hlavní portál ve svém středu, který zaznamená místa částí, kde je vaše vědomí v jiných prostorech a dimenzích ukotvené a zapíše si tyto energetické body jako mapu - cestu portálů prostupující vaše Vědomí...

S krystalem je práce velmi obsáhlá, jelikož se jedná o vaši esenci, osobnost, a tak se přesně nedá specifikovat, co vše se s krystalem bude dít. 

Samozřejmě je ve tvaru channeling krystal, tak je tady s tím přijetí i pomyslného ano jsem PŘIPRAVEN. Přijímám tento krystal, a tím vědomě přijímám komunikaci s jemnohmotnější - vyšší sférou. Informace, které se chtějí skrze krystalické Vědomí a mé Vědomí stáhnout do této hmotné úrovně. 

Zprávy, které jsou zde nejen pro mě, pro otázky, které mě zajímají, pravdu, na kterou si chci opět rozpomenout. Odpovědi pro mé kamarády, klienty, další duše, kterým mohu pomoci, ale právě také zprávy, které přichází pro mě jako pracovníka světla a jsou k jiným účelům, pro účel Vzestupu, povzbuzení a otevření Vědomí lidstva, kdy informace mohou přijít pro to, aby se sdíleli dál, pokud si to krystal a Zdroj vyžádá. Být pracovníkem světla a nepochybovat, konat tak, jak ucítí mé srdce. 

Říkám tomuto procesu ano? Nebo mám ještě strach se projevit, vystoupit z řady být vidět, předat zprávu, techniku nebo cokoliv, co mohu zachytit? 

Jsem na toto skutečně připraven? 

12 000,00 Kč

V tomto majestátném krystalu je také ukotvena kódové stopa plná symbolů, energií, které se vyzařují a rotují. Lemurská stopa na svých plochách, krystal tedy je propojen s dalšími velkými lemurskými křišťály, které si sdílí své poznání, Vědění a informace, které se mají sdílet, zároveň v určité data zesilují stejné informace, které se mají dostat do kolektivního Vědomí, neboť čím víc lidí tyto energie, informace stáhne, tím se zde rychleji věci ukotví.

S krystalem se tak může pracovat také ve skupinách, na seminářích, někde, kde se scházejí lidé, aby změny mohly být rychleji zaznamenány a zároveň předány dalším krystalům, aby je stáhli další lidé..

Pak vše, co s krystalem můžeš vykonat, prožít, ucítit, otevřít je už jen a jen na tobě, na vás. <3

  • |--|--||-||x Sei teka nu deva
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ