Křišťál Lemurský + kódový Muž - Žena

Vyprodáno

Dva propojené krystalické Vědomí, jenž jeden zastupuje koncentrovanou mužskou energii a druhý otevřenou energii ženskou. Je pro člověka, který ještě není ve vztahu a nebo prožívá různá uvědomění a pochopení těchto odlišných energií a načerpání zdrojové podstaty v Novém světle. 

Kdy je potřeba osvobodit se od všech vzorců a kolektivního vnímání mužské - ženské role. Obsáhnout a srdcem se přiblížit dotknout této energii, pravdě, které ve své pravé podstatě nese. Aby se pak mohli i v nás odemknout energie a vyzařování k protichůdné síle, jenž je ale v mnohém tak blízká a společná. 

Jedná se o lemurský kódový krystal a ač jsou zde zastoupeny obě energie, nejedná se o partnerský křišťál, kde jsou přímo informace o spolupráci, tvorbě apod...

Tak jako ostatní Lemurské krystaly, Tyto krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s Vesmírem, pochopením naší multidimenzionality a otevření se komunikací s bytostmi Světla, vyšších dimenzí, kterých jsme my sami součástí.

Lemurský krystal obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhá ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti...


1 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ