Křišťál lemurský kódový + strážce záznamů

Vyprodáno

Surový a nádherně světelný lemurský kódový křišťál, který je zároveň strážcem záznamů, a tak nese informace pro tuto dobu, kterou bychom měli otevřít. 

Křišťál na sobě nese mnoho symbolů, a kódů, které jsou v krystalu ukotveny a které jsou krystalickými paprsky předávány jak do prostoru, tak také působí na naše fyzické tělo. Jsou to jako soubory energií, které námi mohou procházet a přizpůsobovat (připravovat) nás na určité přijetí energií.

Nesou také aktivační kódy, které působí na světelný mozek, který pak spouští v příznivý čas určité transformační - aktivační, či čistící procesy.

Někdy je potřeba něco silného pustit, vyjmout, abychom se mohli s tím novým učením, novými informacemi zcela přeskládat, změnit své dosavadní nastavení na nové energie a principy.

Jedná se o Lemurský křišťál a tyto krystaly jsou vzájemně propojené a sdílí tak své učení, ale také nově stáhnuté informace, které jsou tady pro vyšší dobře... nese napojení se na Lemurské účení, dary a paměť lemurského bratrstva a sesterstva. Mnoho z těchto energií začíná být opět v této době aktivních. 

S křišťály můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s námi propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak co nám bude ukazovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat. 

0,7 kg


2 660,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ