Křišťál Lemurský Laser + strážce záznamů - Kolumbijský Extra Q.

Vyprodáno

Naprosto jedinečný a výjimečný Lemurský laser křišťál té nejvyšší možné kvality, jedná se o Kolumbijský horský křišťál velmi výjimečné čistoty a zářivosti a unikátně silnou laserovou energií, jedná se až o ,,zbraň,, proto nechť se dostane do rukou toho, kdo jej bude vnímat Srdcem, neboť bude s tímto krystalem i strážci křišťálu vedený a v postupném intuitivním učení.

Kolumbijské křišťály patří k těm nejaktivnějším a nejčistším křišťálům s vysokým obsahem křemíku, které se dají velmi účinně programovat a zároveň jejich světlo procházející skrze dimenze a průtokovost velmi rychlá... 

Slovy se nedá předat jas a čistota, energie toho mistra. Je pro člověka, který už s krystaly pracuje, neboť jeho světlo je velmi silné a pro mnohé tak může spustit pořádnou očistu i na fyzické úrovni. 

Jeho světlo nám bude zrcadlit naše nejvyšší potenciály a velikost, krásu naší duše. Také veškeré věci v nás, které bychom měli pročistit, uvolnit nebo v sobě překódovat.

Je to ZDROJOVÁ PODSTATA. 

S laserovým paprskem můžeme cestovat, můžeme se zarovnávat a lehce prostupovat všemi vrstvami až do Zemského jádra a naopak jeho paprskem se napojit - spojit s naší NadDuší a Zdrojem, ve kterém je vše obsáhnuté. 

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy, Galaxie. Koho zajímají otázky, najde odpovědi na starodávnou moudrost, aby byla projevena a propojena s přítomností.

Křišťál laser nese kódy a záznamy pro používání laserového světla pro léčitelské schopnosti, které mají širokospektrální účinky. S laserovými křišťály se vykonávali i energetické operace, všechno to jsou techniky, které jsou zde vedeny v záznamech pro čtení. 

7 700,00 Kč

Křišťál je chráněn sám sebou, ale i nese Průvodce krystalu, kterými jsou mnozí nanebevzetí mistři v naší úrovni, který skrze krystal mohou sesílat určité energie k lidem, nejen informace... Předávají informace a učení, ale rovněž i poslání, přichází tedy energetická práce pro toho, kdo je připraven.

Tak jako ostatní Lemurské krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí. Lemurské krystaly jsou vzájemně propojené pro naší společnou cestu Vzestupu.

Toto tekuté, čisté krystalické světlo je zde fyzicky ukotvené, avšak energeticky zároveň pracuji i v jiných prostorách, dimenzích.

Jedná se o kvalitu na trhu výjimečnou, což lze poznat jak na dálku pocitově, tak věřím, že i z fotografií. Na jeho stěnách se odráží světlo, které se stává světlem diamantovým se všemi paprsky duhy, což lze vidět i na první fotografii.

Při přijetí křišťálu jsou možné změny ve vašem životě, můžete se probudit a věci jako dotěď vám nemusejí dávat již význam...může se projevit i fyzická očista, neboť se vaše těla - i emoční, energetická budou aktivovat a očišťovat. Může se projevit teplota, pocení, točení hlavy, ale zároveň i jiné přidružené příznaky související s čakrami - např. osobní síla a solar (bolest žaludku), 5. čakra a komunikace (zvětší se mandle, nebo kašel) apod... ten největší proces by však měl trvat pouze max. 3 dny a je to tak v pořádku. Pokud to na mě bude moc, požádám krystal, ať zeslabí prozatím své účinky..

Mistr má 1 kg

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ