Křišťál Lemurský samoléčitel + černý turmalín 1,1 kg

Vyprodáno

Nádherný surový Lemurský křišťál samoléčitel s černým turmalínem, který nese jak nádherné světlo a vysokou krystalickou energii, tak silnou schopnost předání léčivých kódů. 

Plocha, která je ozdravena sama krystalem a začala tak nová krystalizace je navíc pokryta černým turmalínem, což je jeden z úžasných krystalů se silnou ochranou mocí s transformačními účinky. Může z nás tedy dostat ty opravdu nejsilnější a nejtěžší energie na hrubých fyzických úrovních. 

Můžeme ho mít jako rádce, pomocníka a předatele kódů léčení na nemoci ve vyšším stupni nebo silném energetickém zanesení.

Předává nám informace a způsob najít cestu k rovnováze a plnému zdraví nejen fyzického těla. Schopnost samoléčení, kterou nese každý z nás, je zde i klíč pro nápravu naší světelné DNA, jenž spouští a aktivuje v nás různé schopnosti. Samoléčení trvá tak dlouho, jak uvěříme, že obnova, regenerace nebo samo vyléčení je možné... Jsou zde i lemurské postupy a klíče k léčení v propojení s bytostmi světla, které nesou určité techniky, světelné komory pro naše tělo. Vše co si dovedeme představit k našemu léčení - zkusme i použít. Nejen na nás, ale také jako léčení pro ostatní. Takže tento krystal může jít i k těm, kteří pracují s lidmi nebo jsou s lidmi v kontaktu. Uzření naděje a pocítění víry v život.

Tento mistrovský krystal je zde pro toho, kdo jej cítí svým srdcem a chtěl by znovu stáhnout Vědění a dary, které v této době obsáhl, najít kódy samoléčení a šířit je s ostatními, prvně ale vše obsáhnout sám do fyzické úrovně.

Lemurské křišťály otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí a také propojení s lumurskými bratry a sestrami.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti.

Jedná se o silný mistrovský světelný křišťál, a tak jej doporučuji tomu, kdo už s krystaly pracuje, nebo jej volá srdce, aby mohla být práce s tímto kouskem naplněna...

Doporučuji tento krystal černou turmalínovou částí přikládat na tělo, kde ucítím nebo si jej položit v leže na oblast břicha, solaru, kde máme střed síly... 

7 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ