Křišťál Lemurský Zrcadlový + vhledové okno

Vyprodáno

Surový mistrovský lemurský křišťál s vhledovým oknem, které je jako Vesmírné Zrcadlo. Je to propojená křišťálová sféra, kdy každý krystal svým růstem pomohl k růstu ostatním krystalům, tento růst jde vidět. Je to společná podporující se cesta bytostí, jenž je i fyzicky v tomto krystalu ukotvena. 

Kromě nádherných energiích propojení, sounáležitosti, spolupráce a podpory na cestě má křišťál také Vesmírné okno, skrz které můžeme uvidět věci a situace za oponou, abychom se nazaujatě stali pozorovali a viděli skutečný příběh.

Krystal dokáže putovat časy, oknem můžeme vidět jak svou minulost, životy, které jsme prošli a především situace, které se nám opakují, abychom si z nich vzali poučení a situaci změnili.

Jsou zde také náhledy do našich galaktických rovin a energií, které vznikly ještě před příchodem na Zemi...

Křišťál je zde také pro nahlédnutí naší momentální situace s blízkou budoucností, respektive na energii toho, kam naše duše směřuje a jaké si dala Duše plány, které by chtěla vykonat. Uvidět svůj příběh na různých cestách, pro které se rozhodujeme.

Krystal se přikládá oním okýnkem na naše 3. oko a nebo se v uvolněném a meditativním stavu můžete dívat do oknénka s otevřenými nebo zavřenými oči a nechat na sebe působit krystalické vědomí, které vám bude chtít ukázat osobní příběh nebo odpovědi na vaše hluboké otázky.

Křišťál mistrovský s oknem ale také můžeme používat na veškerou další práci, kterou s krystaly cítíme, stahovat a přijímat informace, aktivovat, odklánět energie, uchovávat záznamy apod..

Křišťál má 0,6 kg


3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ